Diagnostyka: pobranie w domu pacjenta dostępne w Łodzi

0
688

Do grona miast, w których sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka oferuje usługę pobrania krwi w domu pacjenta, dołączyła Łódź. W sumie taka usługa dostępna jest już w kilkunastu miastach w Polsce.

Oddać krew do badania bez wychodzenia z domu można już we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim Czy Rzeszowie.

Po raz pierwszy Diagnostyka zaoferowała pacjentom taką usługę w marcu 2018 roku, dzięki współpracy z platformą upacjenta.pl. Pobranie jest wykonywane w wybranym terminie wraz z dowolnym zestawem badań. Usługę można opłacić online.

Diagnostyka posiada ponad 700 punktów pobrań w całej Polsce. Placówki dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów.

Diagnostyka oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

W roku 2018 Diagnostyka obchodzi 20-lecie działalności. Przyszłość firmy zakłada rozwój badań specjalistycznych, a także nowoczesnych rozwiązań, w tym również telemedycyny, czemu dała już początek współpraca z firmą HouseMed, operatorem platform uPacjenta.pl oraz Gabineo.com.

Czytaj więcej: Diagnostyka obchodzi 20-lecie działalności>>>