Diagnostyka: udział w programie ZDROWI

0
906

Spółka Diagnostyka, prowadząca sieć laboratoriów diagnostycznych, bierze udział w programie ZDROWI, którego misją jest promocja zdrowego stylu życia. W ramach programu oferowane jest 10 procent rabatu na badania laboratoryjne zlecane w placówkach sieci na terenie województwa podlaskiego.

Program jest organizowany przy współpracy z siecią aptek ZDROWA FARMACJA. Biorą w nim udział także prywatne centra medyczne, m.in Centrum Zdrowia Medycyna z Białegostoku, Sport Medical Rehabilitacja z Ostrowca Świętokrzyskiego i Centrum Rehabilitacji Ekovita z Częstochowy, a także centra fitness, salony kosmetyczne i sklepy medyczne.

Grupa Diagnostyka to ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych działająca od 1998 roku. Firma posiada obecnie 10 oddziałów w całej Polsce, pięć spółek zależnych – razem blisko 300 placówek na terenie kraju. Oferta Diagnostyki obejmuje około 1400 rodzajów badań.

W sierpniu 2011 mniejszościowy pakiet udziałów w Spółce Diagnostyka przejął fundusz Mid Europa Partners, właściciel Grupy Lux Med. W grudniu 2011 Diagnostyka przejęła 100 procent udziałów w spółce Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o. o.. Przejęcie nastąpiło przez kontrolowany przez Diagnostykę podmiot: Polska Grupa Laboratoriów Medycznych Sp. z o. o.