DiagnostykaPlus: mobilna aplikacja nominowana do nagrody

0
577

Aplikacja do sprawdzania wyników badań na urządzeniach mobilnych „DiagnostykaPlus”, została nominowana do  nagrody Mobile Trends Awards 2018 w kategorii “Zdrowie i edukacja”.

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze. 1-2 marca 2018 roku odbędzie się już po raz siódmy.

– Od 7 lat nagradzamy najlepsze w Polsce projekty, które zmieniają rynek mobile i wytyczają nowe standardy dla biznesu, mediów oraz administracji. Mobile Trends Awards to branżowe Oscary, a otrzymanie nominacji to dołączenie do elity, która tworzy rozwiązania mobilne na najwyższym poziomie – informuje organizator przedsięwzięcia, ClickMaster Polska.

Głosy są oddawane za pomocą strony internetowej.

Diagnostyka przedstawiła nową aplikację o nazwie DiagnostykaPlus przygotowaną do odbioru wyników badań poprzez urządzenia mobilne pod koniec 2017 roku.   Aplikacja dostępna jest zarówno w wersji na Androida jak i iPhonea.

Jest to całkowicie nowa wersja aplikacji mobilnej. Poza zmianami interfejsu, który został dostosowany do współczesnych trendów oraz oczekiwań użytkowników, gruntownej przebudowie uległ też kod programistyczny samej aplikacji. Dzięki temu nowa aplikacja jest lepiej dostosowana do najnowszych, mobilnych systemów operacyjnych, co bezpośrednio przekłada się na szybsze działanie oraz łatwiejszą, bardziej intuicyjną obsługę.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza.  Sieć posiada ponad 600 placówek w całej Polsce.