Diaklin: nowy punkt pobrań w NZOZ Dębowiec

0
1554

Diaklin, prowadzący sieć placówek laboratoryjnych na terenie Śląska, otworzył nowy punkt pobrań w NZOZ-ie Dębowiec, działającym w miejscowości o tej samej nazwie, w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim.

NZOZ Dębowiec  powstał na początku 1999 roku. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, diagnostykę, także obrazowa (USG) oraz konsultacje specjalistyczne. Usługi placówki są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ.

Placówka działa przy ulicy Katowickiej 3.

Centralne laboratorium Diaklin działa w Cieszynie w budynku Szpitala Śląskiego. Firma prowadzi także laboratorium w Żywcu przy ulicy Dworcowej. Przy laboratoriach działają punkty pobrań.

Pozostałe punkty pobrań działają w Szpitalu Św. Łukasza w Bielsku Białej, w Szpitalu pod Bukami w Bielsku Białej, w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej, w Alfa-Med w Bielsku Białej, w Centrum Zdrowia Medikool w Skoczowie, w Cieszyńskim Centrum Medycznym w Cieszynie, w NZOZ-ie Na Wzgórzu w Cieszynie, w Przychodni Lekarza Rodzinnego Eucor w Skoczowie.

Laboratoria Diaklin posiadają akredytacje wg normy PN-EN ISO 15189.

Diaklin sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 roku. Jednoosobowy zarząd tworzy prezes Bohuslav Dudzik.