Dialab: nowy pakiet badań

0
1535

Laboratoria Dialab, prowadzące placówki na Dolnym Śląsku, wprowadziły do swojej oferty nowy pakiet badań przeznaczony dla osób chorych na cukrzycę. Pakietu kosztuje 68 zł i składa się z ośmiu badań.

W składa pakietu wchodzą badania: HbA1 (badanie poziomu hemoglobiny glikozylowanej, świadczącego o skuteczności leczenia cukrzycy), morfologia, badanie ogólne moczu, Aspat (aminotransferaza asparaginianowa), alat (aminosferaza alaninowa), lipidogram, kreatynina, TSH.

Dialab prowadzi laboratorium i punkt pobrań we Wrocławiu przy ulicy Życzliwej. Pozostałe punkty pobrań działają we Wrocławiu przy ulicach: Wita Stwosza, Bacha i Rajskiej.

Laboratorium i punkt pobrań sieci działają także w Namysłowie przy ulicy Oleśnickiej (w szpitalu), a punkty pobrań w Namysłowie przy ulicy Pocztowej (w przychodni Pro Familia), w Smolcu przy ulicy Hebanowej (w Centrum Medycznym Sonomed) oraz w Świdnicy przy ulicy Jodłowej (w Centrum Medycznym Medic).

Placówki Dialab oferują pełny zakres badań analitycznych i mikrobiologicznych, podstawowych i specjalistycznych. Punkty pobrań Dialab specjalizują się w pobieraniu krwi u dzieci.

Dialab oferuje usługi wyjazdowe (pobranie w domu pacjenta) a także usługi mobilne, za pomocą aplikacji Dialab, która umożliwia dostęp do wyników badań oraz do aktualnych informacji na temat firmy. Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi.

Laboratoria Dialab działają od 2001 roku. Są prowadzone przez Dialab Diagnostyka Laboratoryjna NZOZ s.c. Partnerami spółki są Barbara Wrona i Marek Wrona.