Dom Lekarski: inwestycja w nowy sprzęt diagnostyczny

0
890

Spółka Dom Lekarski S.A. ze Szczecina zainwestowała w nowy sprzęt diagnostyczny. Nowy aparat USG trafił do placówki Centrum Medyczne Turzyn, działającej w Centrum Handlowym Turzyn.

Aparat firmy Philips wyposażony jest w aplikacje: mięśniowo-szkieletową, naczyniową, pediatryczną do badań jamy brzusznej i małych narządów.

Centrum Medyczne Turzyn oferuje konsultacje specjalistyczne, badania USG, diagnostykę laboratoryjną oraz rehabilitację.

Dom Lekarski prowadzi także przychodnię w Szczecinie przy ulicy Rydla, Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a oraz przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie. W szczecińskim szpitalu wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Spółka zapowiedziała otwarcie w lutym 2016 roku nowego centrum medycznego w Szczecinie w Piastów Office Center, nowoczesnym biurowcu w centrum miasta. Spółka planuje również otwarcie nowej placówki medycznej w Centrum Handlowym „Outlet Park”, zlokalizowanym w Szczecinie, przy ulicy Struga 42 a także przy współpracy ze szwedzką spółką Thomas Lowerton –w Londynie.