Dom Lekarski partnerem medycznym Pogoni Handball

0
1017

Spółka Dom Lekarski ze Szczecina podpisała umowę o współpracy z klubem piłkarzy ręcznych grających w PGNiG Superlidze. Dzięki umowie piłkarze mają zapewniony szybki dostęp do diagnostyki urazów i kontuzji oraz nowoczesnych i skutecznych metod ich leczenia.

Piłkarze ręczni to po piłkarzach nożnych i futsalowych trzeci klub Pogoni, z którym współpracuje Dom Lekarski.

W Domu Lekarskim pracują lekarze od lat związani z medycyną sportową, między innymi: dr Bartosz Paprota, dr Piotr Kominiak i dr Marcin Ferenc, którzy w przeszłości operowali zawodników Pogoni. Sformalizowanie współpracy było więc naturalnym następstwem, które miało na celu usprawnienie dostępu do całego zespołu specjalistów, w tym rehabilitacji. „Obecnie dobra opieka medyczna to podstawa do osiągnięcia sukcesu sportowego.” – tymi słowami kierują się zarówno władze klubu oraz lekarze i rehabilitanci na co dzień pracujący ze sportowcami.

Dom Lekarski SA działa od 15 lat, świadczy usługi medyczne głównie z zakresu okulistyki i ortopedii. Spółka prowadzi w Szczecinie Centrum Medyczne Turzyn, zlokalizowane w nowatorskim koncepcie, w Centrum Handlowym Turzyn. Dom Lekarski prowadzi też przychodnię w Szczecinie przy ulicy Rydla, Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a oraz przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie. W szczecińskim szpitalu wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Dom Lekarski S.A. zapowiedział otwarcie w lutym 2016 roku nowego centrum medycznego w Szczecinie w Piastów Office Center, nowoczesnym biurowcu w centrum miasta.

Spółka planuje również otwarcie nowej placówki medycznej w Centrum Handlowym „Outlet Park”, zlokalizowanym w Szczecinie, przy ulicy Struga 42 a także przy współpracy ze szwedzką spółką Thomas Lowerton –w Londynie.