Dzierżoniów: tańsze zabiegi w Centrum Amicus

0
822

Lekarsko-Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus z Dzierżoniowa (Dolnośląskie) wprowadziła rabat na zabiegi rehabilitacyjne dla niektórych grup pacjentów. Rabaty wynoszą 5 procent i dotyczą emerytów i rencistów oraz osób korzystających w placówce z POZ oraz z usług Mondial Assistance.

Rabaty dla emerytów i rencistów obowiązują przy wykupieniu co najmniej 10-ciu zabiegów, podobnie jak dla pacjentów zapisanych w tej placówce do lekarza POZ. Natomiast dla pacjentów Mondial Assistance 5 procent rabatu obowiązuje przy wartości zabiegów wynoszącej co najmniej 400 zł.

Przychodnia Amicus oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne (kardiologia, chirurgia naczyniowa, diabetologia, ortopedia), a także usługi w zakresie rehabilitacji.

Usługi placówki są zarówno komercyjna jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt na rok 2015 ma wartość 146 826,54 zł i dotyczy rehabilitacji leczniczej.

Placówka mieści się przy ulicy Staszica 27. Prowadzona jest przez spółkę jawną Maria Kaczmarczyk i wspólnicy. Od 2014 roku posiada certyfikat ISO 9001:2008.