Dzisiaj rusza nowe centrum medyczne Medicover w Warszawie

0
2818

Dzisiaj, 7 maja 2018 roku, rozpoczyna działalność nowe centrum medyczne Medicover zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Prostej 36. W placówce będą działać poradnie specjalistyczne, a także poradnia medycyny pracy.

W nowym centrum medycznym będzie można skorzystać z porad lekarzy internistów, pediatrów, okulistów, laryngologów, ortopedów, ginekologów oraz endokrynologów, a także wykonać badania w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, RTG i USG.

Z myślą o najmłodszych pacjentach wyodrębniona została część pediatryczna z atrakcyjnym kącikiem zabaw. Centrum będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00, a w soboty – od 8.00 do 14.00.

Przy ulicy Prostej 36 zlokalizowane jest także Centrum Medicover Stomatologia, gdzie oferowane są usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz RTG stomatologiczne.

W związku z otwarcie  nowego centrum zamknięte zostaną należące do Medicover przychodnie Medi Partner zlokalizowane w Warszawie, przy ulicy Nowolipie 18 oraz 25. Część pracujących w nich lekarzy będzie przyjmować w nowym Centrum  Medicover Prosta, a także w pozostałych warszawskich Centrach Medicover oraz w przychodni Medi Partner przy ulicy Jana Kazimierza 28.

Medicover prowadzi w Warszawie 10 centrów medycznych, a w całej Polsce – 41. Współpracuje z 1250  placówkami partnerskimi. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów. W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi szpital.