Elvita: nowe usługi w zakresie zdrowia psychicznego

0
285

Spółka Elvita z Jaworzna, należąca do Grupy PZU, wprowadziła do swojej oferty nowe usługi. W placówce została otwarta poradnia zdrowia psychicznego, w której przyjmują specjaliści– lekarze psychiatrzy.

Poradnia działa w Centrum Medycznym PZU Zdrowie Elvita, działającym w Jaworznie, przy ulicy Gwarków 1.

Elvita prowadzi działalność medyczną w przedsiębiorstwach, które powstały na bazie przychodni zakładowych. W Jaworznie prowadzi trzy placówki ambulatoryjne. Poza tym działa tutaj, również należące do Elvity, Centrum Medyczne „Trójka”, które również prowadzi w Jaworznie trzy placówki, a także przychodnię w Bielsku-Białej. Elvita prowadzi również dwie placówki w Trzebini.

Czytaj także: Prywatne podmioty uzupełniają ofertę świadczeń w zakresie zdrowia psychicznego>>>

Poza tym Elvita obejmuje także przedsiębiorstwa: Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu, Altermed Plus w Katowicach, Sanatorium Uzdrowiskowe Elektron w Ustroniu, Przychodnię Lekarską im. M.M. Kolbego w Częstochowie oraz EŁ-MED w Będzinie.

Elvita obejmuje opieką medyczną ponad 100 tysięcy osób. Placówki oferują ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, finansowaną przez NFZ, oraz komercyjną.

Elvita należy do Grupy PZU od grudnia 2014 roku.Do Grupy PZU należą także między innymi: Centrum Medyczne Medica z Płocka (przedtem – Orlen Medica), Centrum Medyczne Gamma, prowadzące w Warszawie szpital ortopedyczny, spółka Falck Centra Medyczne i spółka Tomma Diagnostyka Obrazowa, prowadząca sieć pracowni diagnostycznych.