Elvita promuje komercyjne usługi fizjoterapeutyczne

0
827


Placówki należące do spółki Elvita, działające w Jaworznie, które nie otrzymały kontraktu na usługi w zakresie rehabilitacji i stomatologii w II połowie roku 2014, oferują zniżki i promocja dla pacjentów korzystających z zabiegów fizjoterapeutycznych.

Kontraktu nie otrzymały placówki Elvita: NZOZ Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Jaworznie przy ulicy  Gwarków 1 oraz w Elvita NZOZ GZLA Centrum Medyczne „Trójka” w Jaworznie przy ulicy Promiennej 51. Placówki nie otrzymały środków na świadczenia w zakresie ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej. W rezultacie obie placówki oferują w podanych zakresach usługi komercyjne.

W ramach promocji swoich usług pracownia fizjoterapii placówki w Jaworznie przy ulicy Gwarków organizuje Dzień Otwarty (21 listopada 2014), podczas którego będzie oferować bezpłatny dobór zabiegów oraz konsultacje.

Natomiast pracownicy Zakładu Górniczego Sobieski w Jaworznie oraz Zakładu Górniczego Janina w Libiążu, którzy wezmą udział w  programach profilaktycznych otrzymają 50 procent zniżki na zabiegi fizjoterapeutyczne w obu placówkach w Jaworznie.

Elvita prowadzi działalność medyczną w siedmiu przedsiębiorstwach, które powstały na bazie zakładowych przychodni. Są to : Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Jaworznie (4 placówki), Centrum Medyczne „Trójka” w Jaworznie (3 placówki), Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu, Altermed Plus w Katowicach, Sanatorium Uzdrowiskowe Elektron w Ustroniu, Przychodnia Lekarska im. M.M. Kolbego w Częstochowie oraz EŁ-MED w Będzinie.

Spółka obejmuje opieką medyczną ponad 100 tysięcy osób. Placówki oferują ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, finansowaną z NFZ oraz komercyjną. Kontrakt placówek Elvita z Funduszem ma wartość ponad 10 mln zł.

Od sierpnia Elvita należy do Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU SA.