Elvita uczestnikiem programu Jaworznicka Rodzina Wielodzietna

0
1043

Spółka Elvita przystąpiła do programu Jaworznicka Rodzina Wielodzietna, realizowanego przez miasto Jaworzno. W ramach programu oferuje jego uczestnikom 10-procentowe zniżki na świadczenia w zakresie stomatologii oraz fizjoterapii.

Świadczenia są dostępne w placówkach Elvita, działających w Jaworznie.

Elvita jest także organizatorem dni otwartych pracowni fizjoterapii, podczas których można skorzystać z bezpłatnego doboru zabiegów, konsultacji oraz realizacji wybranego zabiegu. Najbliższy z takich dni odbędzie się 5 grudnia 2014.

Elvita od lipca 2014 nie posiada kontraktu z NFZ na rehabilitację i stomatologię (kontrakt obowiązywał do 30 czerwca 2014). Od tego czasu oferowane są zniżki i promocje na zabiegi z tego zakresu.

Elvita prowadzi działalność medyczną w siedmiu przedsiębiorstwach, które powstały na bazie zakładowych przychodni. Są to : Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Jaworznie (4 placówki), Centrum Medyczne „Trójka” w Jaworznie (3 placówki), Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu, Altermed Plus w Katowicach, Sanatorium Uzdrowiskowe Elektron w Ustroniu, Przychodnia Lekarska im. M.M. Kolbego w Częstochowie oraz EŁ-MED w Będzinie.

Spółka obejmuje opieką medyczną ponad 100 tysięcy osób. Placówki oferują ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, finansowaną z NFZ oraz komercyjną. Kontrakt placówek Elvita z Funduszem ma wartość ponad 10 mln zł.

Od sierpnia 2014 Elvita należy do Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU SA.