EMC: Szpital Św. Anny w Piasecznie poszerza zakres usług

0
393


Szpital Św. Anny w Piasecznie, należący do sieci EMC, poinformował o rozszerzeniu zakresu oferowanych usług o leczenie żylaków kończyn dolnych. W tym celu placówka rozpoczęła współpracę ze specjalistą chirurgii ogólnej i flebologiem.

Ze szpitalem współpracuje lekarz Krzysztof  Piórek, który konsultuje pacjentów cierpiących na żylaki kończyn dolnych w poradni chirurgii ogólnej szpitala. Podczas konsultacji wykonuje badanie USG.

Krzysztof Piórek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i certyfikowanym flebologiem, posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby.

Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej, takich jak RFITT (Bipolar Radiofrequency Induced Thermotherapy – fale radiowe wysokiej częstotliwości), ELVeS (zamknięcie żył laserem), VenaSeal (klejenie żył), ClariVeinm, skleroterapia czy leczenie hybrydowe.

Szpital w Piasecznie prowadzi sześć oddziałów, są to oddziały: urologii, chorób wewnętrznych i chorób płuc, chirurgii, neonatologii, ginekologiczno-położniczy oraz pediatrii. Placówka posiada także poradnie specjalistyczne oraz pracownie diagnostyczne, w tym tomografii komputerowej.

Grupa EMC Szpitale prowadzi obecnie 10 Szpitali i 26 przychodni na terenie całego kraju. Blisko 90 procent przychodów spółki pochodzi z kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szpitale należące do sieci świadczą usługi dla ponad miliona mieszkańców z terenu województw: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego.