Enel-Md: rozszerzenie współpracy ze spółką Uniqa

0
896

Centrum Medyczne Enel-Med zawarło umowę na świadczenie usług medycznych dla pracowników, osób współpracujących oraz członków rodzin spółki Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony od dnia 1 maja 2013 roku, a jej wartość uzależniona jest od liczby osób objętych pakietem w danym miesiącu i wynieść może około 3.200.000 zł w okresie pięciu lat.

– Cieszymy się, że rozszerzamy współpracę z naszym wieloletnim partnerem biznesowym. Dotychczasowa współpraca obejmowała świadczenie usług medycznych dla klientów ubezpieczyciela, posiadających wykupione polisy medyczne, jednak od 1 maja 2013 roku nasza współpraca rozszerza się o świadczenie usług medycznych na rzecz pracowników
i współpracowników ubezpieczyciela oraz ich rodzin – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group.

Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care, Centrum obsługuje ponad 122 tysiące osób.