Enel-Med 17 października 2016 otwiera nową placówkę

0
796

Centrum Medyczne Enel-Med 17 października 2016 roku otwiera kolejny oddział. Placówka zlokalizowana będzie w Warszawie, przy ulicy Przyokopowej 31. Będzie to 12-ta placówka Enel-Med w stolicy.

W placówce, położonej w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego, skorzystać będzie można między innymi z porad lekarzy medycyny rodzinnej, internistów okulistów, laryngologów i ginekologów

W przychodni będzie działać centrum medycyny pracy, w którym poza wizytą lekarską można będzie też wykonać niezbędne badania: laboratoryjne, EKG, spirometrię, audiometrię, a także badania psychotechniczne.

Dla najmłodszych pacjentów przygotowana została „pełna kolorów” poradnia pediatryczna. Placówka zapewni też pacjentom możliwość wykonania badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, USG, EKG, HOLTER.

W oddziale funkcjonować także będzie ambulatorium pomocy doraźnej (dla dorosłych i dzieci), do którego będzie można udać się w godzinach, gdy zamknięte są już pozostałe oddziały Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. to polska firma obecna na rynku usług medycznych od ponad 20 lat, oferująca pełną obsługę medyczną. Enel-Med opiekuje się pacjentem od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się dwa szpitale zlokalizowane w Warszawie: Szpital Zacisze oraz Szpital Centrum, wieloprofilowe oddziały własne w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu oraz sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych, a także ponad 1400 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Od 2014 roku w ramach Grupy Enel-Med funkcjonuje również Klinika Medycyny Estetycznej Estell, a od 2015 roku Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport.