Enel-Med: aneks do umowy najmu w Centrum Manufaktura w Łodzi

0
833

Centrum Medyczne Enel-Med otrzymało aneks przedłużający umowę najmu pomieszczeń na terenie Centrum Manufaktura w Łodzi. Aneks dotyczy umowy zawartej w roku 2007. Zgodnie z aneksem czas umowy najmu zostaje przedłużony do 26 lipca 2026 roku.

Łączna wartość aneksu wyniesie 10 966 448,59 zł.

Oddział Manufaktura powstał w 2010 roku. Oferuje szeroki zakres usług: od konsultacji specjalistycznych, przez diagnostykę (RTG, USG, laboratoryjną), stomatologię, zabiegi, aż po medycynę estetyczną i leczenie niepłodności.

Działa tutaj centrum psychologiczne, można skorzystać z Programu 24ha dla zdrowia.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. to polska firma obecna na rynku usług medycznych od ponad 20 lat, oferująca pełną obsługę medyczną. Enel-Med opiekuje się pacjentem od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się dwa szpitale zlokalizowane w Warszawie: Szpital Zacisze oraz Szpital Centrum, wieloprofilowe oddziały własne w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu oraz sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych, a także ponad 1400 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Od 2014 roku w ramach Grupy Enel-Med funkcjonuje również Klinika Medycyny Estetycznej Estell, a od 2015 roku Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport.