Enel-Med: aneks do umowy z Mazowieckim Odziałem NFZ

0
905


Centrum Medyczne Enel-Med otrzymało podpisany aneks od umowy z Mazowieckim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia, zwiększający wartość wcześniej zawartej umowy na leczenie szpitalne. Wartość tej umowy wynosi obecnie 7 373 392 zł.

Cały kontrakt Enel-Med z Mazowieckim Oddziałem NFZ ma wartość 10 592 575 zł. Oprócz leczenia szpitalnego środki te przeznaczone są także na finansowanie usług w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (3 219 183 zł) w zakresie endoskopii, badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

W ramach leczenia szpitalnego w placówkach Enel-Med Mazowiecki Oddział Funduszu finansuje zabiegi chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, okulistyki i laryngologii.

W maju 2012 roku Enel-Med otworzył w Warszawie nowy Szpital Centrum, usytuowany przy Alei Solidarności. W czerwcu wykonano tutaj pierwsze operacje. Szpital specjalizuje się w chirurgii, ortopedii i chirurgii ręki. Wraz z Oddziałem Diagnostycznym, który znajduje się w tym samym budynku, tworzy nowoczesną placówkę, w której pacjent przechodzi cały zamknięty cykl leczenia – od konsultacji, przez diagnostykę i operację, aż po rehabilitację przyłóżkową. Od 1998 roku Enel-Med prowadzi w Warszawie Szpital Zacisze.