Enel-Med: aneks do umowy z NFZ na leczenie szpitalne

0
816


Centrum Medyczne Enel-Med podpisało aneks do umowy z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczący udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie leczenia szpitalnego w roku 2014.

Wartość umowy z NFZ na rok 2014 wynosi 5 089 344 zł netto. Umowa dotyczy leczenia szpitalnego w zakresie neurochirurgii, ortopedii, chirurgii ogólnej, otorynolaryngologii, okulistyki oraz chirurgii naczyniowej. Usługi są świadczone w dwóch szpitalach Centrum Medycznego Enel-Med zlokalizowanych w Warszawie: Szpitalu Centrum (neurochirurgia i ortopedia) oraz Szpitalu Zacisze (pozostałe specjalności).

Podpisany aneks jest to aneks do umowy wieloletniej, zawartej na okres od 20 lutego 2012 roku do 31 grudnia 2016 roku. Aneks dotyczy usług wykonywanych od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku, z wyjątkiem świadczeń z zakresu chirurgii naczyniowej, której kwota finansowa została określona na okres 1 stycznia do 30 czerwca 2014 roku.

Oprócz leczenia szpitalnego Enel-Med oferuje usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, diagnostyki oraz rehabilitacji. Sieć medyczne Enel-Med składa się kilkaset placówek medycznych w całej Polsce. Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Enel-Med prowadzi także własne pracownie diagnostyczne.