Enel-Med: aneks do umowy z NFZ

0
1719


Centrum Medyczne Enel-Med poinformowało o wpłynięciu do spółki 26 stycznia 2016 roku aneksu do umowy  wieloletniej z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia, dotyczącym leczenia szpitalnego na okres od 1 stycznia 2016 do 30 czerwca 2016 roku.

W wyniku podpisania aneksu wartość umów zawartych pomiędzy spółką a Narodowym Funduszem Zdrowia, w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyniósł 11.686.554,43 zł.

W tym okresie największą umową z Narodowym Funduszem Zdrowia był aneks na leczenie szpitalne, który wpłynął do spółki 10 lutego 2015 roku. Jego wartość wyniosła 4.617.964,00 zł.

Enel-Med prowadzi w Warszawie dwa szpitale: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 roku, który oferuje operacje z zakresu ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej, oraz otwarty w 2012 roku Szpital Centrum, gdzie operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki.

Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze. Postępu), w Gdańsku (Grunwaldzka), w Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), w Poznaniu (Kupiec Poznański), we Wrocławiu (Arkady Wrocławskie, West Gate) oraz w Katowicach (Chorzowska), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi), klinikę medycyny estetycznej Estell, klinikę medycyny sportowej Enel-Sport oraz ponad 1.400 placówek partnerskich w całej Polsce.