Enel-Med: aneksy do umów z NFZ na badania diagnostyczne

0
946

Spółka Enel-Med poinformowała o zawarciu aneksów do umów z oddziałami Narodowego Funduszu Zdrowia – lubelskim oraz wielkopolskim. Umowy dotyczą badań w zakresie diagnostyki obrazowej wykonywanych przez placówki Enel-Med.

Aneks do umowy zawartej z lubelskim oddziałem NFZ dotyczy usług diagnostycznych w zakresie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego realizowanych w pracowni diagnostycznej w Lublinie. Aneks jest przedłużeniem wieloletniej umowy zawartej na okres od 1 stycznia 2011 roku do 31 grudnia 2013 roku. Został zawarty na rok 2014 i obowiązuje do 31 grudnia 2014 roku. Wartość umowy wynosi maksymalnie 1.629.450 zł netto.
Aneks do umowy z wielkopolskim oddziałem NFZ dotyczy finansowania ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – badań diagnostycznych kosztochłonnych na rok 2014. W wyniku podpisania tego aneksu wartość umów zawartych pomiędzy spółką a Narodowym Funduszem Zdrowia wyniosła 4.702.354 zł netto.

Centrum Medyczne Enel-Med prowadzi działalność z zakresu diagnostyki obrazowej w oddziale diagnostycznym Bielany i oddziale diagnostycznym Centrum w Warszawie, w pracowni rezonansu magnetycznego w oddziale Grunwaldzka w Gdańsku, w pracowni rezonansu magnetycznego w Koninie, w pracowni rezonansu magnetycznego w Mielcu, w pracowni tomografii komputerowej w Poznaniu, w pracowni rezonansu magnetycznego w Łomży, w pracowni tomografii komputerowej w Wołominie oraz w pracowni diagnostycznej w Lublinie.