Enel-Med: kolejna umowa ze Szpitalem Bielańskim w Warszawie

0
782


Centrum Medyczne Enel-Med podpisało dwie umowy ze Szpitalem Bielańskim w Warszawie: dotyczącą udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki obrazowej oraz dotyczącą wynajmu pomieszczeń. Umowy zostały zawarte na 3 lata.

Wartość umowy w sprawie świadczeń zdrowotnych uzależniona jest od liczby zlecanych przez szpital badań. Jej wartość szacunkowa może wynieś około 5,8 mln zł.

Świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej dotyczą badań RTG, rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Enel-Med. wygrał konkurs na udzielanie tych świadczeń w Szpitalu Bielańskim. Spółka współpracuje z tą placówką już od siedmiu lat. Szacunkowa wartość umowy najmu pomieszczeń wynosi  około 580 tys. zł. brutto rocznie.

Enel-Med posiada oddziały i pracownie diagnostyczne na terenie całej Polski. Jednostki te działają w Warszawie (oprócz Szpitala Bielańskiego są to własne szpitale Enel-Med. – Centrum i Zacisze) oraz w Lublinie, Łomży, Mielcu, Poznaniu, Wołominie, Koninie i Gdańsku, gdzie funkcjonują na terenie publicznych placówek.