Enel-Med: kolejne umowy ze spółkami Klastra LG

0
1281


Centrum Medyczne Enel-Med zawarło kolejne umowy na świadczenie usług medycznych ze spółkami z Klastra LG: Dongseo Display Poland Sp. z o.o. oraz LG Chem Poland  Sp. z o.o. Enel-Med otworzy również placówkę medyczną w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce. 

 Umowy ze spółkami Klastra LG zostały zawarte na okres dwóch lat, od 2 stycznia 2013 roku do 31 grudnia 2014 roku. Wartość umów uzależniona jest od liczby osób objętych pakietem w danym miesiącu i wynieść może około 830 tysięcy złotych.

W połowie grudnia 2012 roku Centrum Medyczne Enel-Med podpisało dwie umowy ze innymi spółkami należącymi do Klastra LG: LG Display Poland Sp. z o.o. oraz LG Innotek Sp. z o.o. Kontrakty dotyczyły również  świadczenia usług medycznych dla pracowników obydwu spółek oraz ich rodzin.

Enel-Med otwiera również kolejną placówkę medyczną w województwie dolnośląskim, zlokalizowaną w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław – Kobierzyce. Z nowo powstałej placówki korzystać będą zarówno pracownicy spółek Klastra LG wraz z rodzinami, jak i pacjenci komercyjni. 

– Cieszymy się, że otwieramy kolejną placówkę medyczną w województwie dolnośląskim. Mamy nadzieję, że usytuowanie nowej przychodni w Specjalnej Strefie Ekonomicznej przyczyni się do zawarcia kolejnych umów ze spółkami, które posiadają swoją siedzibę na tym obszarze – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.