Enel-Med: kolejny etap tworzenia spółki zależnej

0
833


Zarząd Centrum Medycznego Enel-Med poinformował o podpisaniu mowy  zobowiązującej Centrum Medyczne Enel-Med S.A. do wniesienia do spółki zależnej Centrum Medyczne Diagnostyka sp. z o.o. zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Zorganizowana część przedsiębiorstwa Centrum Medyczne Enel-Med S.A. jest zespołem składników materialnych i niematerialnych służących do prowadzenia działalności z zakresu diagnostyki obrazowej w następujących placówkach: oddział diagnostyczny Bielany w Warszawie, pracownia rezonansu magnetycznego w oddziale grunwaldzka w Gdańsku, pracownia rezonansu magnetycznego w Koninie, pracownia rezonansu magnetycznego w Mielcu, pracownia tomografii komputerowej w Poznaniu, pracownia rezonansu magnetycznego w Łomży, pracownia tomografii komputerowej w Wołominie oraz pracownia diagnostyczna w Lublinie.

Na podstawie umowy Centrum Medyczne Enel-Med S.A. jako jedyny wspólnik spółki zależnej pod firmą Centrum Medyczne Diagnostyka sp. z o.o. zobowiązała się do podwyższenia kapitału zakładowego spółki zależnej i wniesienia tytułem aportu zorganizowanej części przedsiębiorstwa w zamian za objęcie 100 procent udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym tej spółki zależnej.