Enel-Med.: mobilne relacje dla inwestorów

0
856

Enel-Med jako pierwsza spółka oddał do dyspozycji swoich inwestorów aplikację przeznaczoną na urządzenia mobilne w ramach Akcji Mobilne Relacje. Aplikacja relacji inwestorskich to przede wszystkim źródło informacji o profilu spółki oraz narzędzie ułatwiające podejmowanie decyzji  inwestycyjnych.

Jej użytkownicy mogą na bieżąco śledzić notowania, przeglądać i pobierać raporty oraz porównywać wybrane dane finansowe w formie wykresów i tabel. Aplikacja daje także możliwość zamieszczania dodatkowych plików do pobrania oraz tworzenia bazy filmów.

Od stycznia aplikacja była rozwijana w wersji na iPada w oparciu o sugestie użytkowników. Dziś jest już dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Ios (iPhone i iPad) oraz z systemem Android.

Twórcą aplikacji na potrzeby Akcji Mobilne Relacje jest firma Broken Rules, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, gier oraz social media.

Tego typu aplikacje zaspokajają potrzebę uczestników rynku kapitałowego, aby być zawsze na bieżąco. Ich mobilność i intuicyjna obsługa aplikacji inwestorskich dostępnych na smartfomach i tabletach sprawiają, że dostęp do informacji jest możliwy niemal w każdym miejscu i o każdej porze. Są tego świadome nie tylko zagraniczne spółki, które od dłuższego czasu stawiają na kontakt z mobilnymi spółkami, ale także podmioty notowane na polskim parkiecie.

Inwestycja w tego typu nowoczesne technologie pozwoli Centrum Medycznemu Enel-Med budować wiarygodność wśród akcjonariuszy oraz wizerunek przedsiębiorstwa, które idzie z duchem czasu i otwarte jest na nowe trendy komunikacyjne.