Enel-Med: nocna pomoc ortopedy i lekarza rodzinnego w Warszawie

0
1687


Centrum Medyczne Enel-Med uruchomiło w Szpitalu Centrum, działającym w Warszawie przy Alei Solidarności 128, doraźną pomoc w zakresie medycyny rodzinnej, a także ortopedyczną, pielęgniarską i diagnostyczną (RTG, TK, MRI), dostępną przez 7 dni w tygodniu, w godzinach zamknięcia oddziałów oraz w weekendy i święta.

W ramach ambulatoryjnej pomocy doraźnej lekarze medycyny rodzinnej przyjmują pacjentów od pierwszego roku życia, ortopedzi od ukończenia siódmego roku życia. W placówce można skorzystać z konsultacji ortopedycznej i badań diagnostyki obrazowej. Wykonywane jest tutaj założenie gipsu lub opatrunku (złamania bez przemieszczenia, skręcenia stawów), szycie i opatrzenie ran płytkich, punkcje stawów oraz iniekcje dostawowe.

– Lokalizacja naszego szpitala w centrum Warszawy, nowoczesny sprzęt diagnostyczny (rezonans, tomograf, RTG) oraz wybitni specjaliści zatrudnieni w placówce – większość z II stopniem specjalizacji – to gwarancja otrzymania fachowej i kompleksowej pomocy. Dodatkowo, w Szpitalu Centrum dyżurują do godziny pierwszej w nocy lekarze medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem w medycynie wyjazdowej i oddziałach ratunkowych oraz z praktyką w leczeniu dzieci już od pierwszego roku – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

W Szpitalu Centrum można również zakupić drobny sprzęt ortopedyczny (kule, stabilizatory, kołnierze ortopedyczne) oraz zamówić specjalistyczne ortezy na wymiar. Poza nocną konsultacją lekarską, Szpital oferuje podstawowe badania, a także zabiegi pielęgniarskie (EKG, RTG, TK, MR, iniekcje, dożylne wlewy kroplowe).

Szpital Centrum prowadzony przez Enel-Med został otwarty w roku 2012. Oprócz tej placówki Enel-Med prowadzi także oddziały zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Zaciszu. Enel-Med posiada także własne oddziały i pracownie diagnostyczne.