Enel Med: nowa placówka w Warszawie w I półroczu 2016

0
918

Enel-Med zapowiada otwarcie nowej placówki w Warszawie w I półroczu 2016 roku. Przychodnia powstanie przy ulicy Przyokopowej 31 w biurowcu Crown Square. Będzie to 12-ta placówka medyczna Enel-Med w stolicy.

Nowa placówka oferować będzie usługi medyczne z zakresu medycyny pracy, w ramach których będzie można wykonać większość badań specjalistycznych, w tym: psychotechnikę, spirometrię oraz badanie audiometrem i RTG. Ponadto, w przychodni odbywać się będą konsultacje specjalistyczne, między innymi internisty, okulisty, ginekologa czy ortopedy. Wydzielona zostanie również strefa pediatrii z oddzielnym wejściem. W przychodni będzie można także wykonać badania diagnostyczne z zakresu diagnostyki obrazowej, w tym USG, RTG oraz szeroko pojętej diagnostyki laboratoryjnej. Oddział zaoferuje również pacjentom zaawansowaną stomatologię.

– W kolejnych miesiącach Enel-Med planuje otwarcia kolejnych przychodni, między innymi kliniki medycyny sportowej na terenie klubu Legia Warszawa, przychodni wraz z pracownią endoskopową w Warszawie przy ulicy Postępu oraz kolejnego oddziału Enel-Med w Katowicach – mówi Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie i West Gate), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi) oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 roku (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ponadto, w 2014 roku otwarta została pierwsza komercyjna placówka specjalistyczna – klinika medycyny estetycznej Estell. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje ponad 1300 placówek partnerskich na terenie całego kraju.

Centrum zatrudnia wybitnych lekarzy w prawie 60 specjalnościach, między innymi. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. Enel-Med świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Świetnie wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group.

Zespół Enel-Med. liczy obecnie około  1 900  osób, w tym  prawie 1000 lekarzy i około 500 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług Enel-Med. korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care, Centrum obsługuje pracowników prawie  3.000 firm.


W 2004 roku Centrum wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, którego ostatnia re-certyfikacja, przeprowadzona w styczniu 2013 roku, zakończyła się przedłużeniem do lutego 2016 roku certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2008.