Enel-Med: nowa placówka w Warszawie

0
1047


5 maja 2014 roku rozpoczęła działalność kolejna wielospecjalistyczna placówka Centrum Medycznego Enel-Med. Oddział Promenada mieści się w Centrum Handlowym Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej 75c w Warszawie.

– Sześć naszych placówek znajduje się po lewej stronie Wisły, jedna w północnej części prawobrzeża. Wybór Pragi-Południe jako miejsca, w którym powstanie nowy oddział, był zatem oczywisty – Oddział Promenada pozwala dopełnić naszą obecność na mapie Warszawy, a tym samym ułatwić dostęp do usług klientom zamieszkującym tę część stolicy – tłumaczy Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med.

Oddział  Promenada to trzecia, po Oddziałach Arkadia i Blue City, lokalizacja Premium, gwarantująca łatwy dojazd i miejsca parkingowe. Placówka o powierzchni 1,5 tys. mkw. oferuje pacjentom zróżnicowany wybór konsultacji specjalistycznych dla dzieci i dorosłych (jest to między innymi ortopedia, kardiologia, ginekologia czy dermatologia), a także szeroki zakres konsultacji i zabiegów w ramach pediatrii (między innymi neonatologia). W Promenadzie można także skorzystać z bogatej oferty rehabilitacji oraz diagnostyki (USG, EKG, echo serca, RTG stomatologiczne).

Pacjenci Oddziału Promenada mogą również liczyć na pełny zakres usług stomatologicznych: od diagnostyki i stomatologii zachowawczej poczynając, poprzez chirurgię stomatologiczną czy leczenie dysfunkcji narządu żucia, na protetyce, implantologii i stomatologii estetycznej kończąc.

– Zależy nam na zachowaniu wysokich standardów przyjęć pacjentów i dostępności oferowanych usług, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej przychodni w Warszawie. Zatrudniamy w niej najlepszych lekarzy specjalistów, a wśród nich – co ważne – lekarzy operatorów z obu szpitali Enel-Med. Nowoczesny punkt pobrań połączony z gabinetami zabiegowymi zapewnia maksymalną intymność i szybkość obsługi, które pacjenci wymieniają w badaniach satysfakcji jako najważniejsze atuty naszego Centrum – dodaje prezes Rozwadowski.

Oddział Promenada to dziesiąta placówka Enel-Med w stolicy. Centrum posiada też w Warszawie dwa szpitale: ortopedyczno-neurochirurgiczny Szpital Centrum oraz wielospecjalistyczny Szpital Zacisze.