Enel-Med: nowe placówki w Warszawie i w Gdyni

0
1287

17 października 2016 roku Enel-Med otworzył nową placówkę przy ulicy Przyokopowej 31 w Warszawie. Jest to już 12-ta placówka Enel-Med w stolicy.  Na początku października 2016 otwarta została nowa placówka Enel-Med w Gdyni.

W nowej warszawskiej przychodni sieci skorzystać można z porad specjalistów, w tym między innymi lekarzy medycyny rodzinnej, internistów okulistów, laryngologów i ginekologów

Działa tutaj centrum medycyny pracy, w którym poza wizytą lekarską można też wykonać niezbędne badania: laboratoryjne, EKG, spirometrię, audiometrię, a także badania psychotechniczne.

Dla najmłodszych pacjentów przygotowana została „pełna kolorów” poradnia pediatryczna. Placówka zapewnia także możliwość wykonania badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, USG, EKG oraz Holter.

W oddziale funkcjonuje ambulatorium pomocy doraźnej (dla dorosłych i dzieci), do którego można udać się w godzinach, gdy zamknięte są już pozostałe oddziały Enel-Med.

Nowa przychodnia w Gdyni mieści się przy ulicy Batorego 28, w budynku Alfa Plaza.
 

Oddział Enel-Med Alfa Plaza w Gdyni

W placówce można korzystać z konsultacji, między innymi  internistycznych, ginekologicznych, okulistycznych, chirurgicznych, kardiologicznych, ortopedycznych, neurologicznych oraz dermatologa i alergologa.

W oddziale funkcjonuje także punkt pobrań materiałów do badań i gabinet zabiegowy. Można tutaj wykonać badania diagnostyczne: USG oraz rezonansu magnetycznego za pomocą najnowocześniejszego urządzenia o indukcyjności 3 tesle. Zapewnia ono najwyższą dokładność badania przy krótszym czasie jego trwania. To już trzecia tej klasy maszyna w oddziałach Enel-Med.