Enel-Med: nowy oddział w warszawskiej Galerii Północnej

0
228

Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesną przychodnie wraz ze strefą rehabilitacji oraz pediatrią.

W przychodni skorzystać można z konsultacji lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych.

W strefie rehabilitacji oferowane będą usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Nowa placówka ma także specjalnie wydzielony oddział stomatologii ze specjalizacją stomatologii dziecięcej. Na miejscu można wykonać badanie RTG pojedynczych zębów oraz pantomogram. W punkcie pobrań zrealizować można kompleksowe badania laboratoryjne oraz genetyczne.

Oddział znajduje się na poziomie 2 Galerii Północnej. Można się do niej dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii handlowej. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.