Enel-Med: operacje zaćmy i jaskry w ramach umowy z NFZ

0
320

Od 1 listopada 2019 w warszawskim Szpitalu Centrum,  należącym do Enel-Med, wykonywane są operacje okulistyczne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

W ramach kontraktu finansowane są operacje zaćmy i jaskry.

Zabiegi wykonywane są w ramach działającego w szpitalu Centrum Okulistycznego. Posiada ono także oddziały na warszawskim Ursusie, przy ulicy Prystora 8, oraz w oddziale Zacisze, przy ulicy Gilarskiej.

Szpital Centrum zlokalizowany jest przy alei Solidarności 128. Posiada dwie sale operacyjne, salę pooperacyjną oraz 28 łóżek w komfortowych, klimatyzowanych pokojach z łazienkami, dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych, TV i telefonem oraz dostępem do internetu.

Placówka oferuje zabiegi w zakresie chirurgii kręgosłupa, chirurgii ręki, operacje ortopedyczne, neurochirurgiczne oraz w zakresie chirurgii plastycznej.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Działa od 1993 roku, oferując pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju i jest największą firmą medyczną z polskim kapitałem.

W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, szpital, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny sportowej enel-sport, medycyny estetycznej Estell, stomatologii oraz marka enelsenior, a także sieć ponad 1600 placówek partnerskich w całym kraju.

Czytaj także: Enel-Med przedłużył umowę z klubami sportowymi>>>