Enel-Med otworzy placówkę w warszawskiej Galerii Młociny

0
2105
Placówka enel-med w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie

Centrum Medyczne Enel-Med otworzy nową przychodnię w Galerii Młociny, na warszawskich Bielanach. Galeria ma zostać otwarta w roku 2019. Powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, linii tramwajowych i autobusowych.

To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

– Rozważając lokalizacje naszych placówek, wybieramy miejsca gdzie są nasi pacjenci, gdzie jest im wygodnie dojechać, gdzie oprócz wizyty w naszej placówce przy okazji mogą załatwić inne sprawy. Szukaliśmy dogodnego miejsca w północno-zachodniej części Warszawy i znaleźliśmy idealne – Galerię Młociny. Chcemy mieć pewność, że nasi pacjenci dotrą do nas szybko i wygodnie – mówi Bartosz Rozwadowski, Dyrektor ds. Inwestycji i Zakupów  Centrum Medycznego Enel-Med, cytowany w informacji prasowej Echo Investment, realizatora inwestycji.

– Galeria Młociny została zaprojektowana w taki sposób, by stać się rzeczywistym sercem tej części miasta. Dzisiejsze galerie handlowe to znacznie więcej, niż sklepy. Dziś w takich miejscach spędzamy czas, jemy, odpoczywamy, spotykamy się ze znajomymi i załatwiamy coraz więcej codziennych spraw. Usługi medyczne to jedna z takich potrzeb, które chcemy zaspokajać szybko i wygodnie. Galerie mogą nam to dziś umożliwiać. Właśnie z tego powodu placówki Enel-Med. nie mogło zabraknąć w Galerii Młociny – opowiada Tomasz Domoń, dyrektor regionalny ds. wynajmu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Centrum Medyczne Enel-Med działa na polskim rynku od 25 lat. W ramach Grupy Enel-Med powstało 39 placówek, w tym 2 szpitale, 3 ośrodki medycyny sportowej Enel-Sport, placówka medycyny estetycznej Estell i dom seniora Łucja. Spółka zajmuje się pełną obsługą pacjentów – od konsultacji i diagnostyki aż po rehabilitację.

Placówki Enel-Med działają między innymi w centrach handlowych –  Arkadia, Blue City, Promenada i Galeria Północna w Warszawie, w Galerii Krakowskiej w Krakowie, w Arkadach Wrocławskich we Wrocławiu, w Manufakturze w Łodzi i w Kupcu Poznańskim w Poznaniu.

Galeria Młociny to nowe, wielofunkcyjne centrum Bielan. W przyjaznej, zielonej przestrzeni miejsce to połączy 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino. Na ponad rok przed otwarciem 75 procent powierzchni Galerii Młociny jest już wynajęte.

Projekt jest realizowany przez joint venture EPP i Echo Investment. EPP jest właścicielem 70 procent inwestycji, pozostała część należy do Echo Investment, które odpowiada za komercjalizację projektu.