Enel-Med partnerem akcji „Różowa wstążka”

0
815


Centrum Medyczne Enel-Med po raz kolejny wesprze akcję „Różowa wstążka” organizowaną przez miesięcznik „Twój Styl”. Pacjentki, które zgłoszą się do wybranych placówek Enel-Med, będą mogły skorzystać z 30 procentowej zniżki na mammografię, USG piersi, cytologię oraz badanie na obecność wirusa HPV.

Zniżka będzie przysługiwała pacjentkom które okażą  kupon z październikowego numeru czasopisma w wybranej placówce Centrum Medycznego Enel-Med uczestniczącej w akcji. W akcji uczestniczy Oddział Domaniewska i Oddział diagnostyczny Bielany w Warszawie oraz oddziały Centrum Medycznego Enel-Med w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Akcja będzie trwała od 12 września do 31 grudnia 2012 roku.

Badanie mammograficzne będzie dostępne Oddziale diagnostycznym Bielany w Warszawie, badanie USG piersi –w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku oraz  w Oddziale Domaniewska w Warszawie, cytologia, obejmująca konsultację ginekologa oraz pobranie cytologii w placówkach w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Oddziale Domaniewska w Warszawie, natomiast badania na obecność wirusa HPV, obejmujące konsultację i pobranie realizowane będzie w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Oddziale Domaniewska w Warszawie

Enel-Med regularnie rozszerza ofertę diagnostyki obrazowej. W Oddziale diagnostycznym Centrum w Warszawie, Oddziale Grunwaldzka w Gdańsku oraz pracowni diagnostycznej w Koninie jest dostępna nowoczesna metoda badania piersi – Mammografia MR (rezonans magnetyczny piersi). W przeciwieństwie do tradycyjnej mammografii radiologicznej, która wykrywa od 10 do 45 procent ognisk nowotworowych, rezonans magnetyczny piersi posiada 92-99 procentową czułość wykrywania raka piersi. Wyjątkowość tej metody  polega na tym, że badanie pozwala wskazać minimalne zmiany nowotworowe – nawet wielkości 2 mm.