Enel-Med.: przedłużenie kontraktu na diagnostykę

0
883

Centrum Medyczne Enel-Med podpisało umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług z zakresu diagnostyki obrazowej w Lublinie. Jest to już kontrakt z NFZ pozyskany przez pracownię spółki w tym mieście. Wartość umowy w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2012 wyniesie 1,6 mln zł.

Umowa jest kontynuacją kontraktu zawartego 31 grudnia 2010 roku i została zawarta na okres trzech lat. Dotyczy ona świadczenia badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Przedłużenie z nami kontraktu świadczy o tym, że NFZ docenia wysoką jakość świadczonych przez Enel-Med usług i bardzo zaawansowany technologicznie sprzęt jakim dysponujemy. – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med. liczy, że w najbliższym czasie podpisze z Narodowym Funduszem Zdrowia kolejne kontrakty.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Na sieć medyczną Enel-Med składa się obecnie kilkaset placówek medycznych w całej Polsce. Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański), Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) i Gdańsku (Oddział Grunwaldzka), wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1998 roku oraz cztery przychodnie przyzakładowe. Enel-Med prowadzi też własne oddziały i pracownie diagnostyczne – Oddział Diagnostyczny Centrum, Bielany i Zacisze w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin, Konin, Gdańsk.

Centrum oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.