Enel-Med: przekazanie pomieszczeń na nową przychodnię – do grudnia 2016

0
783


Centrum Medyczne Enel-Med poinformowało o zmianie daty przekazania pomieszczeń na przychodnię, która powstanie w warszawskiej dzielnicy Wilanów w budynku Alto Wilanów przy Alei Rzeczpospolitej.

Umowa najmu tych pomieszczeń, zawarta 22 lutego 2016 roku pomiędzy Enel Inves sp. z o.o. (spółką zależną od Enel-Med) a Spółdzielnią Inwestycji Mieszkaniowych ,,Ursynów”, przewidywała ich przekazanie do 31 października 2016 roku. Zgodnie z aneksem nastąpi to do 15 grudnia 2016 roku.

Zmienił się także termin dostarczenia przez Enel Invest prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę, który określono na 2 września 2016 roku. Początkowo umowa przewidywała, że prawomocna decyzja o pozwoleniu na budowę zostanie dostarczona do 15 lipca 2016 roku.

Umowa najmu pomieszczeń przeznaczonych na nową przychodnię została zawarta na 10 lat, począwszy od dnia ich wydania. Łączna wartość opłat czynszowych (określonych w umowie w euro) oraz opłat eksploatacyjnych (ustalonych w zł) w okresie 10 lat obowiązywania umowy wyniesie około 11.261.363.49 zł netto.

Przychodnia w Wilanowie będzie to 10-ta placówka Enel-Med. w Warszawie.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. to polska firma obecna na rynku usług medycznych od ponad 20 lat, oferująca pełną obsługę medyczną. Enel-Med opiekuje się pacjentem od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się dwa szpitale zlokalizowane w Warszawie: Szpital Zacisze oraz Szpital Centrum, wieloprofilowe oddziały własne w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu oraz sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych, a także ponad 1400 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Od 2014 roku w ramach Grupy Enel-Med funkcjonuje również Klinika Medycyny Estetycznej Estell, a od 2015 roku Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport.