Enel-Med: rezonans magnetyczny w ramach NFZ w Katowicach

0
282
Źródło: Enel-Med

Od 1 lipca 2019 roku badanie rezonansu magnetycznego finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia można wykonać w Oddziale Enel-Med Ligocka, zlokalizowanym w Katowicach, przy ulicy Ligockiej 103.

Takie same badania finansowane przez NFZ wykonywane są również w placówkach Enel-Med: w Gdańsku (Oddział Grunwaldzka, przy alei Grunwaldzkiej 163) i w Warszawie (w Oddziale Zacisze, przy ulicy Gilarskiej 86). W tej ostatniej lokalizacji dostępne są także finansowane przez NFZ badania tomografii komputerowej, gastroskopii i kolonoskopii.

Dzięki kontraktowi z NFZ badania są bezpłatne dla pacjentów i dostępne w ciągu kilku dni od umówienia terminu wizyty.

Czytaj także: Enel-Med wprowadza konsultacje medyczne w miejscu pracy>>>

Badanie rezonansu magnetycznego można także wykonać w placówkach Enel-Med zlokalizowanych w Warszawie – w Oddziale Centrum, Oddziale Homepark na Targówku oraz w Oddziale Grunwaldzka w Gdańsku i Alfa Plaza w Gdyni.

Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju i jest największą firmą medyczną z polskim kapitałem.

W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej Eetell, medycyny sportowej Enel-Sport, stomatologii oraz marka Enel-Senior. Enel-Med to także sieć ponad 1600 placówek partnerskich w całym kraju.