Enel-Med: rozszerzenie kontraktu z Raiffeisen Bank Polska

0
1573


Centrum Medyczne Enel-Med zawarło aneks do umowy na świadczenie usług medycznych  na rzecz pracowników Raiffeisen Bank Polska oraz członków ich rodzin. Zawarty aneks rozszerza liczbę osób objętych abonamentem medycznym o Polbank (spółkę włączoną do Raiffeisen Bank Polska). Wartość aneksu uzależniona jest od liczby osób objętych abonamentem medycznym i wynieść może około 6.455.461 zł.

Aneks do umowy został zawarty na okres 17 miesięcy bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne 19 miesięcy. Aneks wszedł w życie z dniem 1 sierpnia 2013.

– Cieszymy się, że nasz wieloletni klient, Raiffeisen Bank Polska w prowadzonym postępowaniu na wybór opieki medycznej, docenił wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz naszą dotychczasową współpracę. Raiifeisen postanowił rozszerzyć z nami umowę powierzając naszej opiece około 3000 nowych pracowników i ich rodzin na terenie całej Polski, którzy dotychczas korzystali z opieki abonamentowej poza Centrum Medycznym Enel-Med. To kolejny dowód, że zadowolony klient to najlepszy ambasador naszej marki – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care Centrum obsługuje ponad 122 tysięcy osób.