Enel-Med.: szpital w Warszawie za 23 mln zł

0
775


23 mln zł kosztowało utworzenie przez Enel-Med Szpitala Centrum, który został otwarty 18 maja 2012 w Warszawie. Inwestycja została zrealizowana m.in. dzięki środkom pozyskanym  z oferty publicznej. Placówka specjalizuje się w ortopedii  i neurochirurgii.

– Otwarcie nowego szpitala jest kolejnym etapem realizacji planu inwestycyjnego spółki. Enel-Med konsekwentnie realizuje założenia strategii rozwoju poprzez rozbudowę sieci medycznej. Dziś usługi szpitalne charakteryzują się wysoką dynamiką wzrostu oraz perspektywami rozwoju. Pierwszy szpital Enel-Med, który zlokalizowany jest na warszawskim Zaciszu, od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów i wykorzystał już w pełni swój potencjał. Utwierdza nas to  w przekonaniu, że obrana droga postępowania jest słuszna, a inwestowanie w tym segmencie przyniesie oczekiwane efekty – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

– Wypracowany przez nas standard leczenia i wybitni specjaliści gwarantują pacjentom bezpieczeństwo i pełen komfort. Wszyscy nasi chirurdzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Ponadto, lekarze Enel-Med wciąż doskonalą swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w krajowych oraz zagranicznych kursach i szkoleniach. Spółka stawia na wysoką jakość oferowanych usług, pełen profesjonalizm i koordynowane leczenie pacjentów od konsultacji lekarzy specjalistów poprzez zaawansowaną diagnostykę aż po hospitalizację wraz z rehabilitacją – dodaje Adam Rozwadowski.

Szpital Centrum posiada dwie sale operacyjne oraz jedną salę pooperacyjną. Nowa placówka wyposażona jest w 30 łóżek w komfortowych, klimatyzowanych pokojach z łazienkami, TV oraz dostępem do internetu. Szpital wyposażony jest w najnowszej generacji sprzęt medyczny – między innymi w nowoczesne stoły operacyjne. 

Placówka jest zlokalizowana przy Alei Solidarności 128. W obiekcie od grudnia 2011 roku działa tutaj już nowoczesny Oddział Diagnostyczny wyposażony między innymi w tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny. To już drugi szpital Centrum Medycznego Enel-Med. Pierwszy działa od 1998 roku na warszawskim Zaciszu, przy ulicy Gilarskiej.