Enel-Med: tańsze ubezpieczenia zdrowotne

0
820


Centrum Medyczne Enel-Med wprowadziło do swojej oferty promocyjne ceny na ubezpieczenia zdrowotne. Ubezpieczenia rodzinne oferowane są do końca października 2013 z 10-procentowym rabatem.

Oferowane pakiety obejmują konsultacje specjalistyczne, w tym także specjalistów dziecięcych, badania diagnostyczne – USG, RTG, endoskopowe i kardiologiczne, analizy laboratoryjne, szczepienia przeciw grypie, usługi pielęgniarskie i wizyty domowe. Posiadacze pakietów mogą także korzystać z 15-procentowej zniżki na usługi stomatologiczne oraz 10-procentowej zniżki na usługi nie objęte pakietem.

Enel-Med oferuje ubezpieczenia medyczne w ramach różnych pakietów. Oferowane w ramach pakietów usługi dotyczą konsultacji specjalistycznych, pomocy doraźnej, stomatologii, opieka dla rodziny obejmuje między innymi prowadzenie ciąży. W ofercie jest także opieka dla seniora oraz ubezpieczenia podróżne.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care Centrum obsługuje ponad 122 tysięcy osób.  Enel-Med współpracuje także z firmami ubezpieczeniowymi – Allianz, Generali, Inter,  Signal Iduna i Uniqa.