Enel-Med.: umowa z Sonoco-Poland Packaging Services

0
1221

Centrum Medyczne Enel-Med podpisało umowę na świadczenie uslug medcznych ze spółką Poland-Packaging Services Sp. z o.o. Umowa została zawarta na czas nieokreślony z gwarancją niewypowiadalności przez 24 miesiące. Wartość umowy może wynieść około 8.640.000 zł w okresie pięciu lat.

Dokładna wartość umowy jest uzależniona od liczby osób objętych pakietem w danym miesiącu. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług medycznych dla pracowników spółki Sonoco Poland-Packaging Services Sp. z o.o. Usługi w ramach wykupionych abonamentów medycznych będą realizowane w oddziałach własnych Centrum Medycznego Enel-Med oraz w placówkach partnerskich na terenie całego kraju. Nowo zawarta umowa rozszerza zakres funkcjonowania gabinetu przyzakładowego, zlokalizowanego w siedzibie firmy w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 70.

Centrum Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A., Vienna Insurance Group oraz innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care Centrum obsługuje ponad 1 000 klientów abonamentowych.