Enel-Med utworzył spółkę zależną

0
762


Centrum Medyczne Enel-Med zawiązało spółkę zależną Centrum Medyczne Diagnostyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Centrum Medyczne Enel-Med S.A. objęło w nowej spółce 50 udziałów o wartości nominalnej 100 zł każdy, czyli o łącznej wartości nominalnej 5.000 zł, co stanowi 100 procent kapitału zakładowego tej spółki.

Wniosek o rejestrację nowo zawiązanej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego został złożony 30 sierpnia 2013 roku.

Diagnostyka obrazowa jest drugim pod względem rentowności segmentem działalności Centrum Enel-Med. Spółka prowadzi własne oddziały i pracownie diagnostyczne: w Warszawie są to placówki: Bielany, Centrum i Zacisze, pozostałe zlokalizowane są w Lublinie, Łomży, Mielcu, Poznaniu, Wołominie, Koninie i Gdańsku.

Poza tym Centrum Medyczne Enel-Med prowadzi własne oddziały zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1998 roku i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum w Warszawie. Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.