Enel Med: wkrótce otwarcie nowej placówki w Tarnowie Podgórnym

0
484

Pod koniec sierpnia 2017 roku zostanie otwarta nowa placówka Enel-Med. Przychodnia powstała w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem, zlokalizowana jest w budynku Tarnowskich Term, na I piętrze.

W nowym oddziale Enel-Med będzie można skorzystać z usług w zakresie rehabilitacji leczniczej, w tym także rehabilitacji dla dzieci. Oddział wyposażony został w aparaturę umożliwiająca wykonanie zabiegów leczniczych z wykorzystaniem ultradźwięków, lasera oraz pola magnetycznego.

Placówka będzie oferowała także konsultacje lekarzy specjalistów w zakresie  medycyny rodzinnej, interny, medycyny pracy, okulistyki, laryngologii, neurologii oraz dermatologii i wenerologii.

W przypadku badań medycyny pracy na terenie placówki pacjenci będą mogli zrealizować badanie psychotechniczne.

Oddział czynny będzie  od poniedziałku do piątku w godzinach  od 8:00 do 19:00. Będzie tutaj także działał punkt pobrań materiałów do badań. W oddziale można będzie zrealizować szeroki zakres badań laboratoryjnych, badań genetycznych oraz wykonać takie badania jak EKG, Holter, audiometrię i spirometrię.

W połowie września 2017 roku Enel-Med zapowiada otwarcie nowej placówki na warszawskiej Białołęce, dzielnicy w północnej części stolicy.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.