Enel-Med: wynajęcie pomieszczeń na nową placówkę w Warszawie

0
942


Centrum Medyczne Enel-Med podpisało umowę najmu pomieszczeń znajdujących się przy ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Pomieszczenia zostały wynajęte w celu prowadzenia w nich działalności leczniczej, w tym w zakresie medycyny estetycznej.

Umowa została zawarta z Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu na 120 miesięcy. Łączna wartość opłat czynszowych oraz opłat eksploatacyjnych w okresie obowiązywania umowy wyniesie około 5 646 662,09 zł brutto. Umowa obejmuje także wykonanie przez wynajmującego prac wykończeniowych w pomieszczeniach.

Utworzenie nowej placówki stanowi część realizacji strategii rozwoju Centrum Medycznego Enel-Med na lata 2014-2016. W ramach tej strategii zapowiadane jest otwarcie kolejnych placówek, które powstaną w Warszawie i w Katowicach  a także w innych wybranych miejscowościach.

Pod koniec czerwca Enel-Med poinformował podpisaniu umowy dotyczącej wynajęcia pomieszczeń na nową placówkę medyczną ze spółką Legia Warszawa S.A.

Można na ten temat przeczytać tutaj: Enel-Med: wynajęcie pomieszczeń na nową placówkę w Warszawie >>>

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi) oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 roku (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 roku. Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również około1 250 placówek partnerskich w całej Polsce.