Enel-Med: znaczący kontrakt z Narodowym Bankiem Polskim

0
897


Centrum Medyczne Enel-Med zawarło umowę na świadczenie usług zdrowotnych na rzecz pracowników Narodowego Banku  Polskiego oraz członków ich rodzin. Wartość  umowy uzależniona jest od liczby osób objętych pakietem medycznym i wynieść może około 7.588.992,00 zł brutto.

Umowa została zawarta na okres 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, z możliwością przedłużenia przez Narodowy Bank Polski o dodatkowe 12 miesięcy.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Obecnie na sieć medyczną Enel-Med składa się kilkaset placówek medycznych w całej Polsce. Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1998 roku i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum. Enel-Med prowadzi także własne oddziały i pracownie (Bielany, Oddział Centrum i Zacisze w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin, Konin, Gdańsk).

Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care Centrum obsługuje ponad 122 tysięcy osób.