Enel-Med: zwiększenie kontraktu z NFZ

0
915


Centrum Medyczne Enel-Med podpisało aneks do umowy z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie zwiększający wartość wcześniej zawartej umowy na leczenie szpitalne. Umowa dotyczy okresu od 1 lipca do 31 grudnia 2012 roku.

Wartość kontraktu Enel-Med na leczenie szpitalne zwiększyła się w wyniku podpisania aneksu o 127 452 zł. Zwiększona kwota dotyczy świadczeń w zakresie okulistyki -hospitalizacji planowej z przeznaczeniem wyłącznie na realizację procedur witrektomii dla dzieci.

Zabiegi w zakresie okulistyki wykonuje Szpital Enel-Med – Zacisze zlokalizowany przy ulicy Gilarskiej w Warszawie. Zakres konsultacji i operacji wykonywanych w tej placówce obejmuje także między innymi leczenie jaskry, zaćmy oraz chorób siatkówki. Szpital Zacisze oferuje także zabiegi w zakresie ginekologii, proktologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej, ogólnej i laryngologii. Otwarty wiosną 2012 roku Szpital Centrum przy Alei Solidarności w Warszawie wykonuje zabiegi w zakresie neurochirurgii i ortopedii. Działa tutaj także Centrum Diagnostyczne.

Cały kontrakt Centrum Medycznego Enel-Med zawarty z mazowieckim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia na rok 2012 ma wartość 11 169 820 zł. Z tej kwot 7,5 mln zł przeznaczone jest na leczenie szpitalne.

Poza szpitalami Enel-Med prowadzi centra medyczne w największych miastach Polski oraz oddziały i pracownie diagnostyczne, wyposażone w nowoczesny sprzęt do wykonywania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.