Eurodiagnostic: zniżki na badania rezonansu magnetycznego

0
848


Spółka Eurodiagnostic wprowadziła rabaty na badania rezonansu magnetycznego we wszystkich swoich placówkach. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2013 roku. Promocja dotyczy zarówno pracowni stacjonarnych jak i mobilnych.

Rabat może otrzymać pacjent, który skorzysta z systemu e-rezerwacji. 10-procentowy rabat dotyczy jednego badania, zniżka 15-procentowa jest udzielana przy korzystaniu z trzech badań.

Spółka Eurodiagnostic oferuje usługi medyczne w zakresie diagnostyki obrazowej. Prowadzi stacjonarne pracownie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego, które działają w Lublinie, Iławie i Dąbrowie Górniczej. Pracownie mobilne rezonansu magnetycznego umiejscowione są na terenie szpitali publicznych w Lubartowie, Łukowie, Radzyniu Podlaski, Żarach oraz Skarżysku Kamiennej.

Eurodiagnostic stworzyła też system 24-godzinnych zdalnych opisów badań w teleradiologii. Główne Centrum Teleradiologii znajduje się w Lublinie, poza tym firma rozwija ośrodki satelitarne w całym kraju. Eurodiagnostic świadczy również usługi wynajmu sprzętu (tomografy i rezonanse) na czas wymiany lub awarii aparatów w pracowniach diagnostycznych.

Początkowo spółka działała jako filia brytyjskiej firmy Alliance Medical Group. Odłączyła się na początku 2012 roku. Zarząd spółki Eurodiagnostic sp. z o.o. tworzą: Renata Gil-Kisielewicz oraz Magdalena Woźniak.