Euromedic: badania rezonansu w promocyjnej cenie

0
816


Przez cały październik 2014 w pracowniach diagnostyki obrazowej Euromedic obowiązują specjalne ceny na badanie piersi rezonansem magnetycznym (MR Piersi). Cena za badanie z kontrastem wynosi 390 zł.

MR piersi czyli mammografia metodą rezonansu magnetycznego ma bardzo wysoką czułość diagnostyczną – według ekspertów dochodzącą nawet do 97 procent. Dzięki temu MR daje możliwość wczesnego wykrycia zmian pozornie bezobjawowych, które często nie są widoczne w klasycznym badaniu mammograficznym lub USG.

Promocja jest prowadzona także wspólnie z nowym czasopismem Uroda Życia. Pierwszym 45 czytelniczkom czasopisma, które dodzwonią się pod wskazany numer telefonu, Euromedic wykona badania MR piersi w cenie 1 zł.

Firma Euromedic jest jednym z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Europie. Prowadzi w sumie 150 centrów medycznych, oferujących diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej.

W Polsce firma Euromedic obecna jest od 2000 roku.  Prowadzi tutaj w Polsce 34 centra diagnostyczne, w tym 5 ośrodków PET-CT oraz 4 środki radioterapii.