Firma Senior Apartments wspierała warszawską Paradę Seniorów

0
828

Firma Senior Apartments była sponsorem Parady Seniorów i Pikniku Pokoleń 2016, które odbyły się 25 czerwca 2016 w Warszawie. Podczas przedsięwzięcia wszyscy zainteresowani mogli dowiedzieć się o pierwszej w Polsce inwestycji realizowanej zgodnie z ideą assisted living.

Warszawa Parada Seniorów to inicjatywa, która z roku na roku przyciąga coraz liczniejsze grono seniorów wraz z rodzinami. Jest to symboliczna manifestacja rosnącej roli, jaką w społeczeństwie odgrywają osoby starsze. Jej celem jest pokazanie energii i potencjału seniorów, a także zwrócenie uwagi opinii publicznej na ich potrzeby i problemy. Parada jest radosnym i pozytywnym marszem połączonym z piknikiem, któremu towarzyszą liczne atrakcje.

W tym roku o nowym spojrzeniu na potrzeby seniorów i łączeniu zalet samodzielnego mieszkania z bezpieczeństwem w trakcie panelu dyskusyjnego opowiadała dr Ewa Woydyłło, psycholog, autorka książek i publicysta.

Senior Apartments tworzy pierwsze w Polsce apartamenty senioralne, realizujące ideę assisted living. Senior Apartments łączy zalety samodzielnego mieszkania i niezależności z wygodą i bezpieczeństwem. Apartamenty senioralne to odpowiedź na potrzeby seniorów, chcących zachować swoją autonomię, niezależność i prywatność. Mieszkańcy osiedla będą mieli zapewnione wsparcie w codziennych uciążliwych zajęciach, takich jak sprzątanie czy gotowanie, a profesjonalny personel zapewni dyskretną i stałą opiekę medyczną.

Dzięki wsparciu profesjonalistów oraz wykorzystaniu inteligentnych technologii, mieszkańcy Senior Apartments mogą cieszyć się komfortowym życiem, poświęcając wolny czas na realizowanie pasji.