GajdaMed: nowa sala w ZOL-u w Pułtusku

0
353

Zakład opiekuńczo-leczniczy działający w Szpitalu GajdaMed w Pułtusku wzbogacił się o nową salę dziennego pobytu. W sali tej pacjenci mogą przebywać w ciągu dnia czytając prasę, książki, grając w gry czy też rozmawiając.

Druga sala, którą przeznaczono do użytkowania pacjentów ZOL-u, to sala rehabilitacyjno-pielęgnacyjna, w której pacjenci mogą o zadbać kondycję za pomocą odpowiednich ćwiczeń i sprzętów.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w szpitalu w Pułtusku posiada 85 łóżek dla pacjentów i zatrudnia ponad 60-osobowy personel.

Oferta placówki skierowana jest do osób przewlekle chorych, o upośledzonej sprawności, wymagających całodobowej opieki. Pacjenci otrzymują całodobowe świadczenia zdrowotne obejmujące pielęgnację, leczenie i rehabilitację.

W ZOL-u można przebywać przez kilka dni lub przez kilka tygodni. Koszt pobytu wynosi 100 zł za dzień.

Szpital w Pułtusku prowadzi osiem oddziałów, między innymi geriatrii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym, pediatrii oraz chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej. Posiada także blok operacyjny, poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Grupa Kapitałowa GajdaMed posiada w sumie 22 placówki, działają one w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med działają w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.