GajdaMed: nowe centrum diagnostyczno-psychologiczne w Pułtusku

0
336

W Centrum Medycznym GajdaMed w Pułtusku od czerwca 2017 roku działa nowe Centrum Diagnostyczno-Psychologiczne. Centrum oferuje świadczenia komercyjne, między innymi badania diagnostyczne dla dzieci i młodzieży.

Można tutaj wykonać badania psychologiczne na zlecenie neurologa. W Centrum działają także poradnie dla dorosłych: zdrowia psychicznego oraz uzależnień.

Centrum jest czynne od poniedziałku do soboty.

Centrum Diagnostyczno-Psychologiczne działa w placówce GajdaMed przy ulicy Piotra Skargi 23/29. Przychodnia oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne w kilkudziesięciu poradniach, leczenie stomatologiczne oraz diagnostykę laboratoryjną i obrazową. Działa tutaj także poradnia medycyny sportowej oraz centrum sportowej kardiologii.

Centrum Medyczne Gajda-Med działa od 1998 roku. Grupa Kapitałowa posiada w sumie 22 placówki, której działają w Warszawie (przy ulicach: Wołoskiej i Żuławskiego) i w Pułtusku (Szpital Powiatowy Gajda-Med oraz Centrum Medyczne Gajda-Med).

Filie Gajda-Med zlokalizowane są w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Placówki sieci oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji specjalistycznych, stomatologii z ortodoncją, opieki długoterminowej. Obecnie placówki Grupy obejmują opieką POZ około 65 tysięcy osób.

Gajda-Med oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Placówki Grupy współpracują także z firmami ubezpieczeniowymi oraz z dużymi sieciami (między innymi z Lux Med i Enel-Med).