Gdańsk: neuropsychologia w Centrum Sanitas

0
258
Żródło: www.centrumsanitas.pl

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas z Gdańska wprowadziło nowe usługi z zakresu logopedii, psychodietetyki oraz neuropsychologii. W tym celu w placówce zatrudniono nowego specjalistę, logopedę i psychologa.

Konsultacje są komercyjne.

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku prowadzi przychodnię oraz oddział chirurgii jednego dnia. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, dysponuje gabinetami specjalistycznymi i diagnostycznymi oraz blokiem operacyjno-zabiegowym wraz z salami dla pacjentów.

Przychodnia oferuje konsultacje z zakresu wielu specjalizacji, między innymi interny, laryngologii, okulistyki, ginekologii, dermatologii, alergologii, urologii, endokrynologii, pediatrii i innych.

Czytaj także: Prywatne podmioty uzupełniają ofertę świadczeń w zakresie zdrowia psychicznego>>>

W ramach chirurgii jednego dnia wykonywane są zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, onkologicznej, chirurgii ręki, plastycznej, ortopedii, urologii, laryngologii, a także drobne zabiegi okulistyczne.

Centrum specjalizuje się w leczeniu zmian nowotworowych skóry. Leczenie onkologiczne prowadzone jest w oparciu o nowoczesną metodę – histologię 3D. Placówka współpracuje z profesorem Helmutem Breuningerem z Kliniki Dermatochirurgii Uniwersytetu w Tybindze, międzynarodowym specjalistą w zakresie onkologii skóry, który udoskonalił metodę chirurgii mikrograficznej Mohsa. Jego modyfikacja została nazwana trójwymiarową histologią.

Placówka działa przy ulicy Pilotów 21 w Gdańsku, w nowo wybudowanym, jednopiętrowym budynku, na osiedlu bloków mieszkalnych. Prowadzona jest przez Fundację Sanitas, której zarząd tworzą: Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski i Grzegorz Buczkowski.